SEO аудит сайтів

Перш ніж починати роботи з SEO-просування, ми проводимо SEO аудит, який завжди є першим етапом після отримання побажань від замовника.

Що входить в SEO-аудит

Для якісної SEO-оптимізації сайту аналізувати необхідно:

  • технічну реалізацію сайту,
  • концептуальну складову,
  • цитування сайту,
  • семантичне ядро контенту.

Технічна реалізація

Технічна реалізація має забезпечити сайт швидким завантаженням кожної сторінки, доступністю 24/7, привабливим виглядом на всіх пристроях, з яких можуть переглядати сайт.

Концепція

Контент сайту має не дисонувати з його позиціонуванням, від цього залежить не лише ваш бізнес у Луцьку, а й ранжуванні вашого сайту в пошукових системах.

Якщо ви маєте кілька напрямків бізнесу у Луцьку, можливо, варто створити сайт для кожного, якщо ваші послуги надаються лише у Луцьку, це має бути відображено в контенті сайту. Ви отримаєте від нас чіткі рекомендації та їх ефективне виконання.

Згадування про сайт у мережі

Під час SEO-аудиту обов’язково виясняється, як часто, які ресурси і в якому контексті цитують ваш сайт. Це допоможе визначитися, як покращити результати. Від якісного цитування залежить місце сайту в пошуковій видачі.

Семантичне проектування

Формування семантичного ядра – це, власне, формування відповіді на питання «Про що сайт?», тому для успіху на цьому етапі важливе вивчення конкурентів. Важливо знати, за якими пошуковими фразами знаходять конкурентів і прийняти рішення: перемагати конкурентів чи зосередитися на ще не зайнятих пошукових фразах.

Аудит дає можливість обговорювати його результати і формувати стратегію та план SEO-просування.

Замовити SEO аудит сайту