Розробка landing page

Яким має бути лендінг і навіщо його створюють? Лендін створюється як тимчасова сторінка для просування нового або акційного товару протягом дії рекламної кампанії. Як правило, landing pageстворюється таким чином, щоб користувач, потрапивши на нього уперше, прийняв рішення залишити контакти. У ряді випадків це покупка, в інших випадках – заповнення форми для першого кроку взаємодії з компанією. Розробимо ефективний landing page у Луцьку!

Яким має бути landing page

Якщо інтернет-магазин розробляє компанія, яка пропонує багато товарів, то landing page створюють навіть початківці, які вирішили спробувати продавати усього один товар чи послугу. Landing pageстворюють для тестування ідеї, для проби продажу послуги та товару, для акцій окремих товарів та активізації притоку клієнтів.

Landing page має бути створено так, щоб протягом 30 секунд користувач не покинув сторінку і зацікавився її змістом, щоб її зміст відповідав оголошенню, з якого він прийшов на сторінку, щоб швидко, під впливом емоцій, заповнив запропоновану форму.

Звідки приходять на landing page

Зазвичай landing page розробляють як частина рекламної кампанії. На цю сторінку приходять з реклами. Якщо налаштувати рекламу з прив’язкою до регіону, до вас прийдуть лише мешканці Луцька.

Якщо щойно відкрили бізнес у Луцьку і хочете протестувати інтерес до нього, якщо треба швидко продати товар чи запропонувати послугу – звертайтеся для розробки ефективного landing page!

Замовити розробку landing page