Налаштування контекстної реклами

Новий сайт – це важлива подія для бізнесу, але щоб про нього дізналися ваші майбутні клієнти, треба над цим працювати. Пошукова оптимізація дасть результаті лише через кілька місяців, про рекламу нового сайту треба дбати за кілька місяців до появи ресурсу, що може бути ризикованим, якщо власник не впевнений на 100%, що сайт з’явиться точно у вказаний термін. Найкращий спосіб заявити про ваш новий сайт та про ваш бізнес у Луцьку – контекстна реклама, налаштована на потрібний регіон.

Як працює контекстна реклама

В мережі багато користувачів, які шукають саме те, шо ви пропонуєте, але пошукова оптимізація не дасть ефекту з перших днів, до того ж пошукова привабливість залежить ще й від віку домена. Якщо користувач шукає через пошук, він бачить спочатку оголошення контекстної реклами, потім – результати органічної видачі. Причому при грамотному налаштуванні, оголошення побачать лише мешканці Луцьку тощо.

Професійне налаштування контекстної реклами

Налаштування на потрібний регіон, на потрібні сегменти аудиторії, на оптимальний час і вартість показу реклами, а також сам зміст оголошень прямо впливає на витрати власника сайту, які при розумному налаштуванні можуть знизитися в десятки разів.

БУДЕМО РАДІ ОБГОВОРИТИ ВАШ
ПРОЕКТ!